" /> درباره ما - کلینیک دندانپزشکی سبز
به یک لبخند زیبا فکر کنید

کلینیک دندانپزشکی سبز

کلینیک دندانپزشکی سبز در تهران از ابتدای فروردین ماه سال ۱۳۹۷ با هدف ارائه ی خدمات نوین و با کیفیت در زمینه دندانپزشکی، با مدیریت جناب آقای دکتر علی لطفی افتتاح گردید.
کلیه لوازم مصرفی کلینیک دندانپزشکی سبز مطابق استانداردهای جهانی و توسط دستگاه‌های مدرن و پیشرفته، استریل می شوند و مراجعه کنندگان محترم می توانند نظارت مستقیم بر روند استریلیزاسیون داشته باشند.
همچنین در کلینیک دندانپزشکی سبز از بهترین مواد دندانپزشکی روز دنیا و بهترین برندهای موجود در بازار استفاده می شود و همیشه ارائه خدمات و مواد با کیفیت، مهم ترین هدف این کلینیک بوده است.
در این مرکز دندانپزشکان عمومی و متخصص بعد از چندین مرحله گزینش انتخاب شده‌اند و آماده ارائه خدمات عمومی و تخصصی به مراجعه کنندگان عزیز هستند.

ارزش های ما

احترام و اعتماد

ما ضمن رعایت عدالت در تعاملات خود در نهایت صداقت، صراحت و مسئولیت‌پذیری با بیماران، همکاران و جامعه خود رفتار می‌کنیم.

درمان مبتنی بر شواهد

کلیه خدمات درمانی کلینیک دندانپزشکی سبز بر دانش استاندارد و موثق روز برگرفته از منابع معتبر مبتنی است.

راحتی در درمان

ما روش‌هایی را ارائه می‌دهیم که راحتی بیماران را در طول درمان و پس از آن به حداکثر می‌رساند. ما به خوبی می‌دانیم که درمان بدون درد عامل مهمی در ترغیب بیماران برای ادامه درمان است.

پاسخ‌دهی

یکی از شروط لازم ارائه خدمات درمانی باکیفیت در دسترس بودن است. به همین دلیل ما همواره به روش‌های مختلفی چون ویزیت حضوری، تماس تلفنی و یا راه‌های الکترونیک پاسخگوی بیماران هستیم.

انتخاب‌های آگاهانه

بیماران ما نقش مهمی در تعیین نوع درمان خود دارند. ما بیماران را به مشارکت در روند درمان تشویق می‌کنیم و با تبادل نظر موثر انتخاب‌های ایشان برای ادامه درمان را ارج می‌نهیم.

یادگیری مستمر

کلینیک دندانپزشکی سبز همواره حامی رشد حرفه‌ای همکاران خود در تمامی سطوح بوده است. این کلینیک تخصصی عرضه دانش روز، افزایش و ارتقاء مهارت‌ها و استفاده از تکنولوژی پیشرفته در کلینیک و خدمات درمانی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

پرسنل و كادر مجرب این مركز

کلینیک دندانپزشکی سبز، بهترین دکتر دندانپزشک، مهارت و تعهد کارکنان خود را برای تحکیم موقعیت خود ضروری می‌داند.

Call Now Buttonتماس