بخش سدیشن (دندانپزشکی در خواب) کلینیک دندانپزشکی سبز

ترس از دندانپزشکی یک ترس شایع در میان بیشتر افراد است. این ترس مانع مراجعه افراد به دندانپزشکی می‌شود. عدم انجام درمان های به موقع دندانپزشکی و به دنبال آن انتشار عفونت در بدن یک عامل تهدید کننده برای سلامت است. در این میان راه حل مناسبی برای افرادی که از دندانپزشکی می‌ترسند وجود دارد که به آن سدیشن دندانپزشکی یا دندانپزشکی با خواب عمیق می‌گویند. سدیشن روشی است که بوسیله آن درمان های دندانپزشکی وقتی فرد در حالت خواب عمیق است توسط دندانپزشک و با نظارت متخصص بیهوشی انجام می‌شود. سدیشن دندانپزشکی مناسب افرادی است که دارای فوبیای دندانپزشکی هستند و ترس آن ها مانع همکاری برای درمان های دندانپزشکی می‌شود.
در طی سدیشن یا دندانپزشکی با بیهوشی که به کنترل ترس و اضطراب دندانپزشکی هم معروف است، متخصص بیهوشی با استفاده از داروهای آرامبخشی بیمار را به خواب عمیق فرو می‌برد. در زمانی که فرد در حالت خواب است از لحظات و مراحل درمان چیزی به خاطر نمی آورد.
اگر نگران خطرات سدیشن دندانپزشکی یا عوارض دندانپزشکی با خواب عمیق هستید باید بدانید که سدیشن دندانپزشکی هیچ خطری ندارد. اما قبل از انجام آن لازم است درباره داروهایی که تا به حال مصرف کرده اید با پزشک خود مشورت داشته باشید تا تداخل دارویی وجود نداشته باشد.
3 تا 4 ساعت بعد از سدیشن دندانپزشکی فرد هوشیاری خود را کاملا به دست می آورد و لازم است تا چندین ساعت از فعالیت های سنگین یا رانندگی اجتناب شود.
با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی سبز، می‌توانید اکثر درمان‌های دندانپزشکی را با استفاده از روش دندانپزشکی در خواب انجام دهید. تمامی درمان‌ها توسط دندانپزشکان متخصص و با استفاده از استانداردها و تجهیزات پیشرفته با نظارت متخصص بیهوشی انجام می‌شود. جهت تعیین وقت ویزیت و انجام درمان دندانپزشکی تحت سدیشن می‌توانید با پذیرش کلینیک دندانپزشکی سبز تماس بگیرید یا فرم نوبت دهی را پر کنید.
دندانپزشکی در خواب
دندانپزشکی با خواب عمیق