رادیولوژی و عکس برداری کلینیک دندانپزشکی سبز

رادیولوژی و عکس برداری دندانپزشکی یکی از ضروری ترین قسمت ها برای تشخیص نوع درمان توسط پزشک است. با استفاده از عکس دندان انواع مشاهدات و معاینه‌های مخصوص در قسمت‌های مختلف دهان و دندان انجام می‌شود که در آن تشخیص ریشه دندان و دیگر موارد مهم که با دید معمومی قابل تشخیص نیست، با مشاهده دندانپزشک متخصص تشخیص و تحلیل می‌شود. در قسمت رادیولوژی با استفاده از تجهیزات مدرن و سیستم مخصوص جهت تحلیل و بارگذاری عکس، میتوان تا حد زیادی احتمال بروز خطا را در تشخیص و درمان کاهش داد. در کلینیک دندانپزشکی سبز از نمونه بهترین دندانپزشکی شرق تهران و با کیفیت ترین دندانپزشکی تهرانپارس، با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز در بخش رادیولوژی و عکس برداری در محیطی امن و با استفاده از پوشش محافظتی پروسه عکس برداری از دندان انجام می‌شود.
رادیولوژی دندانپزشکی سبز

نکات مهم در بخش رادیولوژی | ارزان ترین دندانپزشکی تهرانپارس

  • مادران باردار قبل از هرگونه عکس برداری وضعیت خود را جهت مراقبت به پرسنل و پزشکان در قسمت رادیولوژی و عکس برداری دندانپزشکی درمیان بگذارند.
  • در صورت وجود هرگونه بیماری زمینه ای و سیستمیک خاص، انواع بیماری های عفونی یا واگیردار و وجود هرگونه سرطان را به اطلاع پزشکان و کادر درمان برسانند.
بخش رادیولوژی

واحد فتوگرافی تخصصی دندانپزشکی سبز | بهترین دندانپزشکی نارمک

در این قسمت که عکس مورد نظر برای انواع درمان های زیبایی دندانپزشکی مانند لمینیت، ونیر، تغییر سایز و شکل و دندان ها و همچنین در درمان ارتودنسی و جراحی فک و صورت المان های لب، بینی فک نقش مهمی را در صورت دارند، توسط واحد فتوگرافی انجام می‌شود. در این بخش فتوگرافیست در اتاق عکاسی در محیطی آرام و در نهایت کنترل عفونت نسبت به تهیه عکس و فرآیند عکس برداری از داخل یا خارج از دهان را انجام می‌دهد.
رادیولوژی و عکس برداری در دندانپزشکی