ساعات کاری

ساعت 9 صبح الی 23 شب

شماره تماس

021-77808045

جرمگیری و پروفیلاکسی دندان

جرمگیری دندان فرآیندی است که در آن پلاک و جرم‌های سختی که با مرور زمان روی دندان تشکیل شده‌اند و به دیواره دندان و لثه چسبیده‌اند را از بین می‌برد. جرم‌ها مواد چسبنده‌ای هستند که ساختار آن‌ها حاصل اجتماعی از میکروب‌ها است که به دندان می‌چسبند و گسترس میابند. اگر جرم مدت بیشتری بر روی دندان باقی بماند شرایط راحت تری را برای رشد باکتری‌ها فراهم می‌کند. در جرمگیری، تمامی پلاک‌ها از عمق پاکت پریودنتال (پاکت لثه‌ای) پاکسازی می‌شوند. در ادامه تاثیرات مثبت جرمگیری و پروفیلاکسی را در بهترین دندانپزشکی شرق تهران برای شما خواهیم گفت.

جرمگیری دندان

پروفیلاکسی چیست؟ | بهترین متخصص بیماری های دهان

در فرآیند پاکسازی دهان و دندان علاوه بر جرمگیری روش دیگری برای پیشگیری از بروز انواع بیماری‌های لثه وجود دارد که به آن پروفیلاکسی گفته می‌شود. این درمان یک روش پیشگیرانه در دندانپزشکی است که با دستکاری در بافت لثه به پیشگیری از ابتلا به عفونت و انواع بیماری‌ های دهان کمک میکند.

پروفیلاکسی دندان

مزایای جرمگیری و پاکسازی لثه | بهترین دندانپزشک زخم های دهان

  • حفاظت از دندان و پوشش آن با حفظ ساختار لثه
  • پیشگیری از عفونت و بیماری لثه
  • زیبایی ظاهری لثه که شامل سالم و صورتی رنگ بودن آن است
  • از بین بردن بوی بد دهان
مزایای جرمگیری و پاکسازی لثه

در کلینیک دندانپزشکی سبز توسط بهترین متخصص بیماری های دهان دکتر علی لطفی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی (متخصص پاتولوژی دهان فک و صورت) معاینه و انواع بیماری ها و ضایعات دهان فک و صورت را به سرعت شناسایی و درمان کنید تا از مشکلات جدی تر در آینده پیشگیری کنید.

بهداشت دهان و دندانزیبایی و ترمیمی دندان

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!