بخش درمان تخصصی ریشه دندان کلینیک دندانپزشکی سبز

درمان ریشه دندان یا به اصطلاح عموم درمان عصب کشی دندان درمانی است که برای ریشه دندان عفونی شده بر اثر پوسیدگی یا هر نوع آسیب دیگری انجام می‌شود. متخصص درمان ریشه یا اندودنتیست با بررسی عکس رادیوگرافی از دندان و با استفاده از تکنیک های تخصصی که اغلب به پیچیدگی کانال ریشه دندان بستگی دارد به درمان ریشه آسیب دیده دندان و خارج کردن بافت عفونی پالپ دندان می‌پردازد. در ادامه نحوه درمان ریشه دندان توسط بهترین متخصص عصب کشی دندان در تهران را شرح خواهیم داد.

درمان ریشه دندان چگونه انجام می‌شود؟

متخصص عصب کشی دندان در ابتدا با تزریق بی حسی قسمت آسیب دیده دندان و پالپ عفونی را خارج می‌کند و ناحیه مورد نظر را پاکسازی و ضد عفونی می‌کند، سپس با مواد مخصوص دندانپزشکی فضای داخلی دندان را پر می‌کند تا از نفوذ باکتری به درون کانال دندان جلوگیری شود.

مراقبت های بعد از عصب کشی دندان

  • تا 2 ساعت بعد از درمان ریشه از خوردن مواد سفت بپرهیزید.
  • در صورت احساس درد و برای کاهش التهاب ناحیه عصب کشی شده از مسکن های تجویز شده توسط متخصص عصب کشی استفاده کنید.
  • دندان را به آرامی مسواک بزنید.
  • به علت ضعیف بودن دندان بر اثر درمان عصب کشی، هر چه زودتر برای انجام روکش دندان اقدام کنید.
  • درد بعد از عصب کشی دندان حداکثر تا 10 روز و به صورت درد ضرباندار وجود دارد که بعد از گذشت مدتی به تدریج کمتر شده و در نهایت از بین میرود.
با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی سبز، درمان عصب کشی دندان خود را توسط متخصص درمان ریشه بصورت کاملا تخصصی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام دهید. جهت تعیین وقت ویزیت با بهترین متخصص عصب کشی در تهران با پذیرش کلینیک دندانپزشکی سبز تماس بگیرید.

در صورت نیاز به درمان ریشه دندان، درمان‌های دیگر و یا انجام مشاوره، می‌توانید فرم نوبت دهی را تکمیل کنید.

همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

درمان ریشه دندان
عصب کشی تخصصی دندان
کلینیک دندانپزشکی سبز