لیفت شقیقه با نخ | روشی عالی برای جوان سازی

لیفت شقیقه با نخ

راه‌های زیادی برای از بین بردن چین و چروک‌هایی که به دلایل مختلف مانند اخم یا بالا دادن ابرو‌ها ایجاد شده، وجود دارد از کم تهاجمی‌ترین این روش‌ها لیفت شقیقه با نخ است.

لیفت شقیقه با نخ چگونه صورت می‌گیرد؟

در این روش متخصص پوست و مو و زیبایی با استفاده از نخ مخصوص که جذب پوست می‌شود و برای پوست‌های حساس نیز مناسب‌ است شقیقه را به طرف بالا می‌کشد، این نخ بعد از گذشت ۵، ۴ ماه جذب می‌شود.  در این روش در ناحیه گیجگاهی برشی‌زده شده و از طریق آن لیفتینگ انجام می‌شود.

عوارض لیفت شقیقه با نخ چیست؟

این روش حداقل عوارض را دارا می‌باشد و به طور کلی کم خطر است، اما باید در نظر گرفته شود که هر روش تهاجمی و غیر تهاجمی عوارض خود را دارد. کبودی و ورم به صورت خفیف البته بسته به بدن خود بیمار، خونریزی، بی‌حسی در ناحیه‌ی لیفت شده، درد خفیف در آن ناحیه، قرمزی و التهاب از عوارض لیفت با نخ هستند.

هزینه ی لیفت شقیقه با نخ

قیمت لیفت شقیقه با نخ به موارد زیادی مانند مرغوبیت مواد استفاده شده و نخ انتخاب شده ، تعداد نخ‌های مصرفی، کلینیک مربوطه برای انجام این روش، نوع پوست و بدن شما، میزان چروک و افتادگی پوست و مقدار دستمزد معالج بستگی دارد، بهتر است بعد از مشاوره و با نظر گرفتن موارد درج شده هزینه لیفت با نخ محاسبه شود.

لیفت با نخ مناسب چه افرادی می‌باشد؟

افراد با پوست افتاده بر اثر افزایش سن یا غیره، افرادی که به صوزت ژنتیکی دچار افتادگی پوست هستند و افرادی که دارای خطوط پنجه کلاغی در اطراف چشم هستند.

ماندگاری لیفت شقیقه با نخ به چه صورت می‌باشد؟

به طور کلی و میانگین، میزان ماندگاری یک تا سه سال است. اما با توجه به سن بیمار، نوع پوست فرد و خاصیت ارتجاعی آن، مراجعه به پزشک متخصص ماهر در این زمینه و نوع نخ مدت زمان ماندگاری نیز متفاوت است. انجام توصیه‌ها و مراقبت‌های پس از لیفتینگ تأثیر فراوانی در ماندگاری آن دارد که در ادامه باهم بررسی می‌کنیم."</span

مراقبت‌های قبل و بعد از لیفتینگ شقیقه

قبل از انجام لیفت شقیقه با نخ

 • به مدت ۲ هفته از مصرف دخانیات پرهیز شود
 • از مصرف دارو‌ها و مواد غذایی رقیق‌کننده خون پرهیز شود
 • در صورت مصرف داروی خاص با پزشک معالج در میان گذاشته شود

بعد از انجام لیفت شقیقه با نخ

 • ورزش‌های سنگین را برای کنار بگذارید و سعی کنید فشار زیادی بر خود وارد نکنید
 • روی ناحیه لیفت شده نخوابید و وزن سر خود را روی آن نندازید
 • تا دو روز بعد از لیفت حمام نکنید و از برخورد آب بر روی ناحیه لیفت پرهیز کنید
 • در صورت تجویز قرص‌های مسکن آن هارا به درستی و سر موقع مصرف کنید
 • یک الی دو روز از کمپرس سرد استفاده شود
 • روزانه برای جلوگیری از عفونت زخم هارا بررسی کنید
 • تا ۳ روز بعد از لیفت از لوازم ارایشی استفاده نکنید و پس از آن روی زخم ها لوازم ارایشی نزنید
 • تا یک ماه مو‌های خود را رنگ نکنید.

نتیجه‌گیری

لیفت شقیقه از روش‌هایی است که هم شما را جوان‌تر نشان می‌دهد و هم بر زیبایی چهره شما می‌افزاید با این حال بهتر است با پزشک خود مشورت کنید که آیا این روش مناسب شما می‌باشد یا خیر، البته برای لیفت شقیقه روش لیفت شقیقه با جراحی نیز وجود دارد که با توجه به اینکه این روش جراحی تهاجمی است عوارض و دوران نقاهت بیشتری دارد و همین طور هزینه و وقت بیشتری را می‌طلبد، به صورت کلی لیفت شقیقه با نخ بسیار خطرات کمتری دارد.

مطالب بیشتر

برای نوبت دهی فرم زیر را تکمیل کنید:  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *