بلفاروپلاستی پلک پایین | رفع افتادگی پلک

بلفاروپلاستی پلک پایین

بلفاروپلاستی پلک پایین

چروک شدن پوست اطراف چشم یا اختلال پلک افتاده یک اتفاق طبیعی است که ممکن است به علت وراثت یا آناتومی صورت، افزایش سن، چین و چروک‌های پوستی و… اتفاق بیوفتد. پف زیر چشم معمولاً ممکن است به علت تجمع چربی در قسمت زیر چشم و یا به وجود آمدن اختلالاتی در غدد اشکی به وجود بیاید. برای رفع این اختلال و از بین بردن پف زیر چشم درمان بلفاروپلاستی پلک پایین انجام می‌شود.

بلفاروپلاستی چیست؟

جراحی بلفاروپلاستی نوعی درمان افتادگی پلک است و برای بهبود ظاهر پلک‌ها هم برای پلک بالا و هم برای پلک پایین انجام می‌شود. علاوه بر این عمل بلفاروپلاستی چشم برای برداشتن چربی و پوست اضافه چشم‌ها که در اثر افزایش سن ایجاد شده است نیز انجام می‌شود. عمل بلفاروپلاستی برای بهبود عملکرد پلک نیز انجام می‌شود. جراحی بلفاروپلاستی نیازی به بستری ندارد و با بی‌حسی انجام می‌شود. دوره بهبودی عمل بلفاروپلاستی در عرض چند هفته است و شخص در عرض چند روز بهبودی کامل را به دست می‌آورد.

بلفاروپلاستی پلک چشم
در فرآیند بلفاروپلاستیِ پلک پایین، چربی اضافه چشم برداشته می‌شود و بافت پوست پلک به سمت پایین کشیده می‌شود.

بلفاروپلاستی پلک پایین برای چه اهداف دیگری انجام می‌شود؟

• رفع افتادگی پلک
• از بین بردن تیرگی زیر چشم
• از بین بردن چروک اطراف چشم
• عدم تقارن پلک‌ها
• از بین بردن پف چشم

<yoastmark class=
جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین یک روش تایید شده در جهت زیبایی چشم و بهبود کارایی پلک است.

کلام آخر راجع به بلفاروپلاستی پلک پایین

این جراحی یک روش تأیید شده در جهت زیبایی چشم و بهبود کارایی پلک است. نکته حائز اهمیت در این میان نحوه انجام این جراحی توسط پزشک متخصص است که با توجه به میزان ماهر بودن پزشک ظاهر چشم‌ها باید کاملاً طبیعی به نظر بیاید و جای هیچگونه بخیه و برشی اطراف چشم باقی نماند.

مطالب بیشتر

برای نوبت دهی فرم زیر را تکمیل کنید:    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *