روش‌های مختلف برای از بین بردن فاصله بین دندان‌ ها

فاصله بین دندان‌ها، به خصوص دندان‌های جلو، یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند و این مشکل باعث کاهش اعتماد به نفس در آنها شده است. فاصله دندان‌های جلو یکی از مهم ترین دلایلی است که بر روی زیبایی لبخند و چهره تاثیر می‌گذارد. این مشکل علاوه بر ایجاد نا زیبایی در طرح لبخند باعث وجود مشکلات دیگری از جمله گیر کردن مواد غذایی بین دندان ها و بروز پوسیدگی در دندان و بیماری‌های لثه نیز می‌شود. از بین بردن فاصله بین دندان‌ ها علاوه بر از بین بردن مشکلات و پوسیدگی دندان، باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد هنگام خندیدن و صحبت کردن می‌شود. در ادامه روش‌های از بین بردن فاصله میان دندان‌ها را در بهترین دندانپزشکی شرق تهران و مجهزترین دندانپزشکی تهرانپارس برای شما خواهیم گفت.

از بین بردن فاصله بین دندان‌ ها

روش‌های از بین بردن فاصله میان دندان‌ها | بهترین دندانپزشکی نارمک

روش‌های متفاوت برای از بین بردن فاصله بین دندان‌ ها : ایمپلنت، کامپوزیت ونیر، لمینیت دندان و ارتودنسی که دندانپزشک بعد از معاینه و بررسی بهترین روش درمان را برای شما تجویز خواهد کرد.

از بین بردن فاصله بین دندان‌ ها
  • ارتودنسی: در این روش که بهم‌ریختگی شدید دندانی وجود دارد درمان ارتودنسی توسط دندانپزشک تجویز می‌شود.
  • یکی از علل ایجاد فاصله میان دندان‌ها، فرنوم بلند موجود در دهان است که اگر فرد در سن پایین تر جراحی فرنکتومی را انجام دهد، فاصله میان دندان‌ها از بین رفته و دندان‌ها در جای خود قرار می‌گیرند.
  • وجود بیماری‌ های لثه باعث ایجاد فاصله میان دندان‌ها میشود. در قدم اول ابتدا باید مشکل لثه از بین رود و سپس برای از بین بردن فاصله، درمان‌هایی مثل روکش کردن دندان‌ها، لمینیت سرامیکی و ونیر کامپوزیت بسته به تشخیص دندانپزشک و مشاوره با او انجام می‌شود.

مقاله پیشنهادی: رفع کبودی زیر چشم با مزوتراپی

از بین بردن فاصله بین دندان‌ ها

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *