restoration

دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی چیست؟ | دندانپزشکی زیبایی درشرق تهران

دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی به مجموعه اقداماتی که در جهت بهبود ظاهر دندان و لثه‌ های فرد می‌گویند. نتیجه این اقدامات باعث حفظ سلامت دهان، دندان و لثه و در نتیجه بهبود بخشیدن به زیبایی لبخند و اصلاح طرح لبخند می‌شود. انجام تمام خدمات زیبایی از جمله بلیچینگ، کامپوزیت دندان، لمینیت دندان، و انجام انواع اقدامات درمانی و زیبای لثه در جهت زیبایی خط لبخند مانند لولینگ لثه، افزایش طول تاج همه در قسمت دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی قرار میگیرد. در ادامه با قسمت دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی کلینیک دندانپزشکی سبز بیشتر آشنا خواهیم شد.
دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی ترمیمی چیست؟ | متخصص دندانپزشکی زیبایی در شرق تهران

دندانپزشکی ترمیمی شامل بازسازی و حفظ سلامت دندان‌های شکسته، ترک خورده و تغییر رنگ داده شده است. دندانپزشکی زیبایی شامل اقداماتی است که باعث بهبود ظاهر لبخند با استفاده از بهترین و با کیفیت ‌ترین مواد میشود. این مواد مناسب دندان ‌های شما است و طبیعی ‌ترین حالت دندان شما را حفظ میکند و در نهایت زیبایی و جذابیت لازم را به لبخند میبخشد.
دندانپزشکی زیبایی در شرق تهران

هدف از اقدامات دندانپزشکی ترمیمی | دندانپزشکی زیبایی در شرق تهران

  • استفاده از روش‌های ترمیمی دندان و همچنین طراحی برای جایگزین شدن دندان ‌های از دست رفته.
  • کمک به ترمیم و سلامت دندان‌های آسیب دیده.
  • از بین بردن دندان فرسوده و از کار افتاده و جایگزین کردن دندان سالم.
  • درمان بیماری‌های لثه و درمان بیماری‌های موجود دهان که دندانپزشکان در این زمینه در درجه اول نحوه موقعیت، شکل و اندازه دندان همچنین هم ترازی دندان‌ها و بهبود ظاهر لبخند را آموزش می‌بینند.
دندانپزشکی ترمیمی

انواع اقدامات دندانپزشکی زیبایی | بهترین دندانپزشکی زیبایی شرق تهران

نمونه کارهای دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی:
بازسازی تاج دندان‌ها، بریج یا پل دندان و برطرف سازی خرابی و پوسیدگی بین دندان‌ها
ایمپلنت دندان : که شامل ساخت و جایگزین شدن یک دندان سالم به جای دندان از دست رفته
لمینیت دندان : استفاده از لایه‌ای نازک از مواد همرنگ دندان یا مواد سفید رنگ برای اصلاح فرم، شکل، رنگ و طول دندان‌ها یا بستن فاصله بین دندان‌ها
ونیر کامپوزیت : استفاده از روکش‌های هم رنگ دندان که برای اصلاح ظاهر شکستگی و آسیب دیدگی و یا فاصله میان دندان‌ها استفاده می‌شود.
بلیچینگ (سفید کردن دندان‌ها) : از بین بردن بد رنگی و زردی دندان‌ها با استفاده از لیزر در یک یا دو جلسه
لیفت لثه : که شامل ترمیم و بالا کشیدن لثه می‌شود و به طرح لبخند جلوه زیبایی می‌دهد.
درمان اختلال دندان قروچه و برطرف سازی مشکل ساییده شدن دندان‌ها
ارتودنسی : مرتب سازی دندان‌ها
پر کردن دندان: جایگزین کامپوزیت همرنگ دندان به جای آمالگام
کامپوزیت در شرق تهران

در فرآیند معاینه برای انجام اقدامات ترمیمی و زیبایی، دندانپزشک طی جلسات منظم وضعیت سلامت دهان و دندان شما را با استفاده از عکس‌های رادیوگرافی و انجام معاینات بررسی می‌کند و قبل از انجام اقدامات زیبایی، به ترمیم دندان‌های خراب و آسیب دیده می‌پردازد. درمان‌های دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی ممکن است نیاز به جلسه های متعدد باشد. دندانپزشک در مجهزترین دندانپزشکی شرق تهران بهترین راهکار را برای طرح درمان‌های زیبایی دندان به شما پیشنهاد می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا با تجربه کمترین میزان درد و اضطراب، زیباترین طرح لبخند مخصوص به خود را داشته باشید.