مرتب کردن دندان ها با چه روش هایی انجام میشود؟

مرتب کردن دندان با روش های مختلف

لبخند زیبا با دندان‌های مرتب، یکی از معیارهای مهم در زیبایی چهره است. روش‌های متفاوتی برای مرتب کردن دندان‌ها وجود دارد که علاوه بر بهبود بخشیدن در زیبایی ظاهری طرح لبخند، می‌توان به سلامت دندان‌ها و رعایت راحت‌تر بهداشت آن‌ها کمک کرد. لازم است بدانید که دندان‌های نامرتب باعث جابه جایی فک، فشار بر بافت لثه و بیماری های لثه و در نهایت از دست دادن دندان می‌شود. برای جلوگیری از این مسئله در ابتدا باید با روش‌های مختلف، باعث پیشگیری از بیماری های دندان و بعد از آن اصلاح طرح لبخند شد. با مراجعه به بهترین دندانپزشکی شرق تهران می‌تواند توسط متخصصین زیبایی دندان معاینه شوید و با توجه به ساختار ظاهری دندان ها، برای ردیف کردن دندان‌ها، از بهترین طرح درمان بهره‌مند شوید.

روش‌های مرتب کردن دندان‌ها | بهترین دندانپزشکی بیماری های دهان

درمان با ارتودنسی: در این روش که برای دندان‌های بهم ریخته و نامرتب استفاده می‌شود با حرکت ریشه و تاج دندان مشکل بهم ریختگی دندان ها از ریشه درمان می‌شود.در روش ارتودنسی نیز میتوان از درمان‌های متفاوتی از جمله ارتودنسی نامرئی، ارتودنسی متحرک و ارتودنسی ثابت استفاده کرد.

لمینیت دندان  | دندانپزشکی زیبایی شرق تهران

در این روش که برای اصلاح نامرتبی‌های جزئی دندان به کار میرود، باقالب گیری و اضافه شدن مواد همرنگ به سطح دندان، لبه‌ها را به صورت همتراز در کنار هم قرار داد و همچین باعث بهبود ظاهر و سفید و یکدست شدن آن‌ها شد.

مرتب کردن دندان ها با ونیر کامپوزیت | بهترین دندانپزشکی زیبایی شرق تهران

در این روش نیز مانند ترمیم با لمینیت، برای اصلاح نامرتبی‌های خفیف به سطح دندان‌ها مواد همرنگ اضافه کرد و باعث یکدست شدن ظاهر آن‌ها شد.

برای نوبت دهی فرم زیر را تکمیل کنید:    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *