درندانپزشکی در خواب چگونه است؟ | سدیشن دندانپزشکی

دندانپزشکی در خواب چگونه است
اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که فوبیای دندانپزشکی دارید و بخاطر ترس از دندانپزشکی، رسیدگی به سلامت دندان های خود را فراموش کرده اید، در این مقاله راه چاره ای را توضیح خواهیم داد که میتوانید با ترس مراجعه به دندانپزشکی مقابله کرده و هرچه زودتر به داد دندان های خود برسید. فوبیای دندانپزشکی یکی از رایج ترین ترس ها در میان تمام افراد دنیا است که افراد به واسطه ترس از دندانپزشکی با مشکلات و دردسرهای پیچیده تری رو به رو میشوند. برای مقابله با این مشکل دندانپزشکی در خواب یا دندانپزشکی آرامبخشی (سدیشن دندانپزشکی) راه حلی مناسبی برای غلبه بر ترس از دندانپزشکی است.

دندانپزشکی در خواب مناسب چه افرادی است؟ | سدیشن دندانپزشکی در شرق تهران

در سدیشن دندانپزشکی و روش دندانپزشکی در خواب استفاده از داروهای آرام بخش که تایید شده FDA می باشد و عوارض خطرناکی نخواهد داشت، باعث میشود تا فرد در خواب کامل زیر نظر متخصص بیهوشی روند درمان دندان را انجام دهد. در سدیشن دندانپزشکی تمامی درمان های دندانپزشکی نظیر: عصب کشی، ایمپلنت، کشیدن دندان، جراحی دندان عقل، و .. انجام میشود. این روش درمان برای افراد کم توان و ناتوانی که پوسیدگی دندان و عفونت لثه بیشتری دارند نیز انجام میشود.

سدیشن دندانپزشکی در اطفال | دندانپرشکی در خواب برای کودکان در شرق تهران

روند درمان سدیشن دندانپزشکی اطفال (دندانپزشکی در خواب برای کودکان) توسط متخصص دندانپزشکی اطفال به اینگونه است که کودک در حالیکه در کنار والدین است، تحت نظر متخصص بیهوشی با داروهای خواب آور به خواب رفته و بعد از منتقل شدن به یونیت دندانپزشکی توسط پزشک متخصص اطفال روند درمان دندان با روش دندانپزشکی در خواب آغاز میشود. در تمام طول مدت درمان وضعیت سلامت و هوشیاری توسط متخصص بیهوشی زیر نظر گرفته میشود. پس از اتمام درمان دندانپزشکی در خواب، کودک را از خواب بیدار میکنند و در کنار والدین به حالت عادی بازمیگردد.

برای نوبت دهی فرم زیر را تکمیل کنید:    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *