دندانپزشکی در خواب چیست؟ | دندانپزشکی تحت آرامبخشی در شرق تهران

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که از ترس دندانپزشکی، سلامت دندان های خود را فراموش کرده اید، در این مقاله راه چاره ای را توضیح خواهیم داد که میتوانید با ترس مراجعه به دندانپزشکی مقابله کرده و هرچه زودتر به داد دندان های خود برسید. فوبیای دندانپزشکی یکی از رایج ترین ترس ها در میان تمام افراد دنیا است که افراد به واسطه ترس از دندانپزشکی با مشکلات و دردسرهای پیچیده تری رو به رو میشوند. برای مقابله با این مشکل دندانپزشکی در خواب یا دندانپزشکی آرامبخشی راه حلی مناسبی برای غلبه بر ترس نسبت به مراجعه به دندانپزشکی است.

دندانپزشکی در خواب

دندانپزشکی در خواب مناسب چه افرادی است؟ | سدیشن دندانپزشکی در شرق تهران

در سدیشن دندانپزشکی استفاده از داروهای آرام بخش که تایید شده FDA می باشد و عوارض خطرناکی نخواهد داشت، باعث میشود تا فرد در خواب کامل زیر نظر متخصص بیهوشی روند درمان دندان را انجام دهد. در سدیشن دندانپزشکی تمامی درمان های دندانپزشکی نظیر: عصب کشی، ایمپلنت، کشیدن دندان، پر کردن و .. انجام میشود. این روش درمان برای افراد کم توان و ناتوانی که پوسیدگی دندان و عفونت لثه بیشتری دارند نیز انجام میشود.

دندانپزشکی در خواب چگونه است

سدیشن دندانپزشکی در اطفال | سدیشن دندانپزشکی در شرق تهران

روند درمان سدیشن اطفال به اینگونه است که کودک در حالیکه در کنار والدین است، تحت نظر متخصص بیهوشی با داروهای خواب آور به خواب رفته و بعد از منتقل شدن به یونیت دندانپزشکی توسط پزشک متخصص اطفال روند درمان دندان آغاز میشود. در تمام طول مدت درمان با دندانپزشکی در خواب وضعیت سلامت و هوشیاری توسط متخصص بیهوشی زیر نظر گرفته میشود. پس از اتمام درمان، کودک را از خواب بیدار میکنند و در کنار والدین به حالت عادی بازمیگردد.

دندانپزشکی کودکان

دریافت نوبت آنلاین جهت مشاوره

    نوبت دهی و مشاوره آنلاین