بهترین مرکز عکس برداری دندان

مرکز عکسبرداری از دندان

یکی از مهمترین ارکان تشخیص درمان مناسب در دندانپزشکی تصویربرداری از دندان و رادیولوژی از دندان است.اگر به دنبال بهترین مرکز عکس برداری دندان در تهران هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

مرکز عکسبرداری از دندان
یکی از مهمترین ارکان تشخیص درمان در دندانپزشکی تصویربرداری از دندان و رادیولوژی از دندان است.

به عکس دندان چه می‌گویند؟

همانطور که گفتیم عکس دندان که نام دیگر آن عکس رادیولوژی از دندان، عکس رادیوگرافی دندان، عکس opg دندان و یا عکس دندان با اشعه ایکس است، در تشخیص و انجام درمان مناسب و همچنین تشخیص وجود آسیب و بیماری در دهان و فک نقش مهمی را دارد. در عکس رادیولوژی از دندان که توسط یک مرکز عکس‌برداری دندان تهیه می‌شود می‌توان جزئیات کلی از قسمت‌های مختلف فک از زوایای مختلف را بررسی کرد. در عکس opg از دندان، اشعه ایکس قسمت‌های مختلف ریشه دندان و فک را با وضوح به نمایش می‌گذارد. بعد از آن دندانپزشک با بررسی عکس می‌تواند بهترین درمان را با کیفیت بالا برای شما انجام دهد.

عکسبرداری از دندان چگونه انجام می‌شود؟

عکس opg از دندان که توسط دندانپزشک برای تشخیص و درمان دقیق‌تر تجویز می‌شود، معمولاً در حالت نشسته و‌یا ایستاده انجام می‌شود. به این صورت که فرد در جایگاه مخصوص و متناسب با موقعیت دستگاه قرار می‌گیرد و تکنسین تصویربرداری موقعیت سر شخص را تعیین کرده و قطعه مخصوصی را در دهان شخص و هماهنگ با سر دستگاه می‌گذارد. سپس از فرد خواسته می‌شود که بی‌حرکت تا ۳۰ ثانیه در موقعیت تعیین شده بماند. در این زمان دستگاه با یک حرک نیم دایره در اطراف سر می‌چرخد تا عکس opg از دندان گرفته شود. عکس آماده شده همان لحظه پس از آماده‌سازی به بیمار تحویل داده می‌شود.

مرکز عکس برداری دندان در تهران

کلینیک دندانپزشکی سبز در شرق تهران آماده تهیه عکس رادیولوژی از دندان با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و امکانات در محیطی ایمن با تجهیزات محافظتی جهت جلوگیری از تابش اشعه ایکس، می‌باشد. برای تعیین وقت و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید و یا فرم نوبت دهی را پر کنید.

مرکز عکسبرداری از دندان
کلینیک دندانپزشکی سبز در شرق تهران به عنوان مرکز تهیه عکس opg از دندان در شرق تهران آماده تهیه عکس رادیولوژی از دندان است.

برای نوبت دهی فرم زیر را تکمیل کنید:    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *