درمان عرق زیر بغل

درمان عرق زیر بغل

اگر از آن دسته افراد هستید که بخاطر تعریق بیش از حد زیر بغل، لباس‌هایتان لک دار شده‌اند و از حالت رنگ طبیعی خودشان خارج شده‌اند، این مطلب را برای شما می‌نویسیم. اگر برای شما سوال است که برای درمان عرق زیر بغل به چه دکتری مراجعه کنیم و یا به دنبال درمان خانگی آن هستید پیشنهاداتی در جهت رفع این مشکل و راه درمان آن برای شما داریم و درباره تزریق بوتاکس برای عرق زیر بغل صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

افراد بسیاری هستند که از عرق بیش از حد زیر بغل خود ناراضی هستند. اختلال تعریق بیش از حد با نام علمی هایپرهیدروز شناخته می‌شود. در این نوع اختلال ناحیه‌های مختلفی از بدن دچار تعریق زیاد می‌شوند که معمولاً در قسمت‌های کف دست، کف پا، زیر بغل و سر هستند و در عین حال دیگر نقاط بدن خشک می‌باشند.

این افراد معمولاً تمامی برند‌های دئودورانت، پماد و اسپری‌های ضد تعریق را امتحان کرده‌اند اما همچنان دچار تعریق زیاد هستند. غدد‌ ریز عرق که در زیر بغل قرار دارند گاهی اوقات بدون هیچگونه گرما یا فشار فیزیکی، شروع به فعالیت می‌کنند و سرعت این فعالیت نیز شدید می‌شود. در برخی افراد اختلال عرق کردن زیر بغل ارثی است. تعریق بیش از حد زیر بغل در برخی افراد ممکن است بر اثر بیماری‌هایی باشد که در بدن وجود دارد، مانند بیماری‌های قلبی، یائستگی، پرکاری تیروئید، سکته و… . دلیل دیگر عرق کردن بیش از حد زیر بغل ممکن است بر اثر مصرف دارو‌های مخصوص باشد.

اگر فکر می‌کنید که تعریق بیش از حد زیر بغل بر اثراستفاده از دارویی خاص است باید این مسأله را با پزشک خود در میان بگذارید. در ادامه یکی از بهترین روش‌های درمان عر ق زیر بغل را توسط پزشک متخصص پوست برای شما خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

<yoastmark class=

درمان عرق زیر بغل

اگر برای درمان این مشکل به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید، درابتدا پزشک با معاینه کلی و فیزیکی، ناحیه تعریق را بررسی کرده و با پرسش سؤالاتی از شما به بررسی همه جانبه می‌پردازد. یکی از بهترین راه‌های درمان دائمی این مشکل، تزریق بوتاکس است.

تزریق بوتاکس برای درمان عرق زیر بغل یک روش تأیید شده است. این روش به عنوان یک روش دائمی برای از بین بردن عرق کردن زیر بغل میزان تعریق را تا حد چشمگیری کاهش می‌دهد و می‌تواند جایگزین روش‌‌هایی مثل استفاده از دارو‌های موضعی و یا خوراکی در جهت کاهش تعریق باشد. افرادی که دچار تعریق بیش از حد زیر بغل یا هایپرهیدروز شدید هستند، روش تزریق بوتاکس و ماندگاری مناسب بوتاکس می‌تواند فعالیت غدد عرق این ناحیه را غیر فعال کرده و یا کاهش دهد.

آیا بوتاکس برای درمان عرق زیر بغل به منظور جلوگیری از تعریق خطرناک است؟

غدد تعریق برای کاهش دمای بدن فعالیت می‌کنند. بدن انسان دارای میلیون‌ها غده تعریق است که میزان ۲ درصد این غدد تعریق در ناحیه زیر بغل انسان وجود دارند. در صورت غیر فعال شدن غدد تعریق زیر بغل، غدد ناحیه دیگر بدن فعالیت خود را ادامه خواهند داد و این فرآیند خنک کردن با استفاده از غدد دیگر در بدن انجام می‌شود.

هزینه بوتاکس زیر بغل چقدر است؟

هزینه تزریق بوتاکس برای درمان عرق زیر بغل بسته به تعداد بوتاکس‌ مورد استفاده، شرایط بیمار، ناحیه تزریق شده و همچنین متخصص پوست محاسبه می‌شود و متغیر است که می‌توانید با تماس با قسمت پذیرش کلینیک سبز برای تعیین وقت و مشاوره تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم نوبت دهی را پر کنید.<yoastmark class=

برای مشاوره و انجام انواع خدمات پوست، مو و زیبایی زیر نظر بهترین متخصص و با استفاده از تجهیزات پیشرفته در کلینیک سبز با ما در تماس باشید.

مطالب بیشتر

برای نوبت دهی فرم زیر را تکمیل کنید:    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *