مزوتراپی صورت چیست؟

مزوتراپی صورت

زیباترین حالت صورت زمانی است که پوست آن شاداب، سرحال و سلامت باشد. پوستی که دچار خشکی و کم آبی باشد حالت صورت را خسته و پیر نشان می‌دهد. گذشت زمان بالا رفتن سن یکی از عواملی است که باعث می‌شود پوست صورت نازک و بافت چربی کمتر شود. عوامل دیگری مانند موارد ارثی یا ژنتیکی نیز باعث به وجود آمدن مشکلات پوستی می‌شوند. رسیدگی به پوست و انجام درمان‌هایی که باعث کلاژن‌سازی و تقویت پوست می‌شود می‌تواند جانی تازه به پوست صورت شما ببخشد و حالت جوان و شاداب پوست را به شما برگرداند. یکی از درمان‌هایی که باعث تقویت پوست صورت می‌شود مزوتراپی صورت است. در ادامه به سؤال اینکه مزوتراپی صورت چیست و مزوتراپی صورت یعنی چه؟  پاسخ خواهیم داد. با ما همراه باشید…

جوانسازی با روش مزوتراپی …

مزوتراپی یکی از روش‌های جوانسازی پوست بدون هیچگونه تیغ، خونریزی و جراحی است. در این روش با استفاده از انواع مواد ویتأمینی، آنزیم‌ها و مواد معدنی که دارای فاکتور‌های رشد مولکول‌های طبیعی و پروتئینی است، توسط سوزن‌های ریز به پوست تزریق می‌شوند. توجه داشته باشید که تمامی مراحل درمانی باید توسط پزشک متخصص پوست انجام شود.

مزوتراپی صورت چیست؟

مزوتراپی صورت یکی از بهترین و موفق‌ترین روش‌های زیبایی پوست است که به وسیله تزریق آنزیم‌ها و مواد ویتأمینی به صورت انجام می‌شود. در مزوتراپی صورت و درمان های آن مانند مزوتراپی صورت برای لک، پوست سفت شده و ظاهر پوست از نظر تیرگی، وجود لک و زخم‌ها بهبود می یابد. در جواب سؤال مزوتراپی صورت برای چیست باید گفت، در مزوتراپی صورت  یا انواع دیگر مزوتراپی مثل مزوتراپی زیر چشم که یک روشی غیر تهاجمی است، تولید الاستین و کلاژن پوست بدون هیچگونه زخم و خونریزی افزایش می‌بابد و تمامی چین و چروک‌ها و علائم پیری از بین می‌رود.

مزوتراپی صورت
مزوتراپی یکی از روش های جوانسازی پوست بدون هیچگونه تیغ، خونریزی و جراحی است.

مزایای مزوتراپی صورت چیست؟

• پوست محکم و سفت
• بهبود و جلوگیری از چین و چروک
• پوست سالم و شاداب
• بهبود تیرگی‌ها و دایره‌های تیره اطراف چشم و از بین رفتن چین و چروک صورت
• از بین رفتن اثرات پیری پوست صورت
• به تعویق انداختن روند پیری پوست
• روشن شدن پوست

مزوتراپی صورت توسط متخصص پوست مو و زیبایی در شرق تهران

در این مقاله توضیحاتی درباره سوال مزوتراپی صورت چیست ارائه دادیم.

در کلینیک سبز می‌توانید تمامی اقدامات درمانی و زیبایی در حوزه سلامت و زیبایی پوست و مو را نزد با تجربه‌ترین متخصص پوست در کنار تیم کاملی از دستیار‌ها و همچنین پیشرفته‌ترین فناوری‌ها و دستگاه‌های روز دنیا با اطمینان کامل انجام دهید. برای مشاوره و تعیین وقت با ما در تماس باشید و یا فرم نوبت دهی را پر کنید.

مطالب بیشتر

برای نوبت دهی فرم زیر را تکمیل کنید:    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *