هایفوتراپی غبغب | بهترین روش از بین بردن غبغب

هایفوتراپی غبغب

هایفوتراپی غبغب چیست؟ برای پاسخ به این سوال تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

گردن و غبغب یکی از برجسته‌ترین نواحی در زیبایی چهره است. عوامل متعددی می‌توانند در به وجود آمدن غبغب تأثیرگذار باشند. افزایش سن یا افزایش وزن و تجمع چربی در این ناحیه باعث افتادگی و شل شدن پوست غبغب می‌شوند و می‌توانند تا حد زیادی چهره را تحت تأثیر بگذارد.

افرادی که دارای غبغب هستند به دنبال روش‌های بسیاری برای از بین بردن غبغب خود هستند اما معمولاً ترس از جراحی و بیهوشی و همچنین طولانی شدن مدت زمان التیام و بهبود بعد از جراحی، آن‌ها را از این کار منصرف کرده است.

در این میان روش دیگری وجود دارد که بدون بیهوشی و جراحی بوده و زمان نقاهتی ندارد. بهترین روش غیرتهاجمی و بدون درد و خونریزی برای از بین بردن غبغب، هایفوتراپی است. در این روش طی ۱ الی ۳ جلسه با روشی بی‌خطر غبغب شما از بین می‌رود. در ادامه نحوه انجام رفع غبغب با هایفوتراپی توسط پزشک متخصص پوست را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید…

<yoastmark class=
افزایش سن یا افزایش وزن و تجمع چربی در این ناحیه باعث افتادگی و شل شدن پوست غبغب می‌شود و میتواند تا حد زیادی زیادی چهره را تحت تاثیر بگذارد.

هایفوتراپی غبغب چگونه انجام می‌شود؟

هایفوتراپی (HIFU) High-Intensity Focused Ultrasound روشی است که بوسیله امواج فراصوت کار می‌کند. در این روش چربی‌های موضعی و پوست افتاده از بین می‌رود. در این روش امواج به لایه‌های عمقی پوست نفوذ کرده (۴ الی ۵ میلی‌متر به زیر پوست) و باعث تحریک و افزایش کلاژن‌سازی در ناحیه تحت درمان می‌شود. این روش حتماً باید در ابتدا با ویزیت و بررسی پوست در ناحیه مورد نظر توسط پزشک متخصص پوست انجام شود. بعد از تأیید روش هایفوتراپی برای از بین بردن غبغب تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام این درمان نیز برای فرد توضیح داده و انجام می‌شود.

مزایای هایفوتراپی غبغب چیست؟

• از بین رفتن چربی‌های غبغب در ناحیه مورد نظر
• کانتورینگ فک: این روش باعث کاهش چربی جهت لیفت پوست گردن ناحیه چانه و خط فک می‌شود.
• هایفوتراپی غبغب نیازی به استراحت ندارد. پوست متورم و کبود نمی‌شود و فقط  کمی حساس می‌شود.
• به پوست ناحیه اطراف آسیبی نمی‌رساند.
• نیاز به بی‌حسی ندارد.
• با ایجاد حس گرما و اثر گرمایی در ناحیه درمان باعث سفت شدن پوست شده و بعد از اتمام دوره درمان، بهبودی و تغییرات مشهود خواهد بود.

<yoastmark class=
روش هایفوتراپی غبغب باعث کاهش چربی جهت لیفت پوست گردن ناحیه چانه و خط فک می‌شود

هزینه هایفوتراپی غبغب چقدر است؟

روش هایفوتراپی با تحریک فرآیند کلاژن‌سازی در پوست باعث جوانی و شادابی پوست می‌شود که قیمت آن از هزینه جراحی و لیزر کمتر است. قیمت هایفوتراپی به تعداد جلسات مورد نیاز و همچنین میزان افتادگی پوست و ضخامت توده چربی در ناحیه مورد نظر و دستمزد پزشک بستگی دارد.

مطالب بیشتر

برای نوبت دهی فرم زیر را تکمیل کنید:    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *