ایمپلنت دندان چیست؟ | مرکز ایمپلنت شرق تهران | متخصص ایمپلنت در شرق تهران

ایمپلنت دندان به عنوان یک ریشه مصنوعی نقش دندان واقعی را در استخوان فک ایفا میکند. جنس ایمپلنت دندان از تیتانیوم است. این ماده سازگار با بافت دهان است و به راحتی با استخوان فک جوش می‌خورد. بریج دندان، پروتز دندان و دندان های مصنوعی بر روی ایمپلنت دندان کاشته میشوند. کاشت دندان یک راهکار بی خطر و کاملا موثر برای مشکلات ناشی از بی دندان است. شما میتوانید با تماس با قسمت پذیرش کلینیک سبز از قیمت ایمپلنت دندان و هزینه ایمپلنت باخبر شده و برای خود وقت مشاوره با دندانپزشک را هماهنگ کنید. در ادامه به سوال اینکه چرا ایمپلنت روش موثری است نیز خواهیم رسید.

ایمپلنت دندان چیست؟

چرا ایمپلنت دندان؟ | ایمپلنت فوری در شرق تهران | مرکز ایمپلنت شرق تهران

کاشت دندان میتواند نقش مهمی در دهان داشته باشد. علاوه بر توانایی صحبت کردن، غذا خوردن و لبخند زدن، نقش بسیار مهمی در استخوان فک و صورت را دارد. نقش ایمپلنت دندان هنگام غذا خوردن به این صورت است که میتواند نیروی وارد شده به استخوان فک را کنترل کند. این فرآیند باعث جلوگیری از پوکی استخوان میشود. هنگامی که یک یا چند دندان کشیده میشود طبیعتا عمل جویدن با دندان های دیگر بوده و این عمل باعث ایجاد ساییدگی و پوسیدگی در دندان های دیگر میشود.

ایمپلنت در فک

چه زمانی به ایمپلنت دندان نیاز داریم؟ | ایمپلنت فوری در شرق تهران | مرکز ایمپلنت در شرق تهران

اگر پوسیدگی دندان بسیار پیشرفته شده باشد که کانال دندان تخریب شود، در اینصورت ممکن است دندان از بین برود. بهترین راه درمان برای جبران دندان از دست رفته، کاشت دندان با روش ایمپلنت است. اگر همزمان با کشیدن دندان عمل کاشت دندان و ایمپلنت انجام شود درصد موفقیت بسیار بالا است. در این زمان یک تاج موقت به کاشت دندان متصل میشود که به آن ایمپلنت فوری میگویند.

ایمپلنت فک جلو

آیا ایمپلنت درد دارد؟ | ایمپلنت در رسالت | ایمپلنت اقساطی در شرق تهران

در درمان ایمپلنت مانند دیگر درمان های دندانپزشکی از بی حسی استفاده میشود. برای پاسخ به این سوال که آیا ایمپلنت دندان درد دارد باید گفت در حین عمل کاشت دندان و بعد از ایمپلنت دندان، فرد هیچگونه دردی را حس نخواهد کرد. در صورت احساس درد بعد از ایمپلنت دندان، با تجویز پزشک میتوانید از داروهای مسکن استفاده کنید.

درد ایمپلنت دندان

عمر ایمپلنت دندان چقدر است؟ | قیمت ایمپلنت دندان در شرق تهران | متخصص کاشت دندان در شرق تهران

در فرآیند کاشت دندان، مراقبت شخصی بیشترین تاثیر را بر عمر ایمپلنت دندان دارد. در صورت جراحی اصولی کاشت دندان و مراقبت صحیح از آن میتوان گفت عمر ایمپلنت دندان دائمی است. در صورت مراقبت نادرست و بهداشت ضعیف دهان و دندان حتی اگر بهترین برند ایمپلنت دندان هم برای شما استفاده شود، روند درمان و ماندگاری ایمپلنت دندان با شکست مواجه خواهد شد. با فرآیند ایمپلنت اقساطی در شرق تهران میتوانید شروع درمان ایمپلنت ارزان را برای جایگزینی دندان های از دست رفته خود انجام دهید.
عمر ایمپلنت دندان

دریافت نوبت آنلاین جهت مشاوره

    نوبت دهی و مشاوره آنلاین