چرا باید ایمپلنت کنیم؟ | ایمپلنت در شرق تهران

ایمپلنت دندانی

ایمپلنت دندان به عنوان یک ریشه مصنوعی نقش دندان واقعی را در استخوان فک ایفا میکند. جنس ایمپلنت دندان از تیتانیوم است. این ماده سازگار با بافت دهان است و به راحتی با استخوان فک جوش می‌خورد. بریج دندان، پروتز دندان و دندان های مصنوعی بر روی ایمپلنت دندان کاشته میشوند. کاشت دندان یک راهکار بی خطر و کاملا موثر برای مشکلات ناشی از بی دندان است. شما میتوانید با تماس با قسمت پذیرش کلینیک سبز از قیمت ایمپلنت دندان و هزینه ایمپلنت باخبر شده و برای خود وقت مشاوره با دندانپزشک را هماهنگ کنید. در ادامه به سوال اینکه چرا ایمپلنت روش موثری است نیز خواهیم رسید.

چرا ایمپلنت دندان؟ | متخصص ایمپلنت فوری در شرق تهران | متخصص جراحی دهان فک و صورت در شرق تهران

کاشت دندان میتواند نقش مهمی در دهان داشته باشد. علاوه بر توانایی صحبت کردن، غذا خوردن و لبخند زدن، نقش بسیار مهمی در استخوان فک و صورت را دارد. نقش ایمپلنت دندان هنگام غذا خوردن به این صورت است که میتواند نیروی وارد شده به استخوان فک را کنترل کند. این فرآیند باعث جلوگیری از پوکی استخوان میشود. هنگامی که یک یا چند دندان کشیده میشود طبیعتا عمل جویدن با دندان های دیگر بوده و این عمل باعث ایجاد ساییدگی و پوسیدگی در دندان های دیگر میشود.

چه زمانی به ایمپلنت دندان نیاز داریم؟ | متخصص ایمپلنت فوری در شرق تهران | متخصص جراحی دهان فک و صورت در شرق تهران

اگر پوسیدگی دندان بسیار پیشرفته شده باشد که کانال دندان تخریب شود، در اینصورت ممکن است دندان از بین برود. بهترین راه درمان برای جبران دندان از دست رفته، کاشت دندان با روش ایمپلنت است. اگر همزمان با کشیدن دندان عمل کاشت دندان و ایمپلنت انجام شود درصد موفقیت بسیار بالا است. در این زمان یک تاج موقت به کاشت دندان متصل میشود که به آن ایمپلنت فوری میگویند.

آیا ایمپلنت درد دارد؟ | متخصص جراحی دهان فک و صورت در شرق تهران | ایمپلنت اقساطی در شرق تهران

در درمان ایمپلنت مانند دیگر درمان های دندانپزشکی از بی حسی استفاده میشود. برای پاسخ به این سوال که آیا ایمپلنت دندان درد دارد باید گفت در حین عمل کاشت دندان و بعد از ایمپلنت دندان، فرد هیچگونه دردی را حس نخواهد کرد. در صورت احساس درد بعد از ایمپلنت دندان، با تجویز پزشک میتوانید از داروهای مسکن استفاده کنید.

عمر ایمپلنت دندان چقدر است؟ | قیمت ایمپلنت دندان در شرق تهران | متخصص کاشت دندان در شرق تهران

در فرآیند کاشت دندان، مراقبت شخصی بیشترین تاثیر را بر عمر ایمپلنت دندان دارد. در صورت جراحی اصولی کاشت دندان و مراقبت صحیح از آن میتوان گفت عمر ایمپلنت دندان دائمی است. در صورت مراقبت نادرست و بهداشت ضعیف دهان و دندان حتی اگر بهترین برند ایمپلنت دندان هم برای شما استفاده شود، روند درمان و ماندگاری ایمپلنت دندان با شکست مواجه خواهد شد. با فرآیند ایمپلنت اقساطی در شرق تهران میتوانید شروع درمان ایمپلنت ارزان را برای جایگزینی دندان های از دست رفته خود انجام دهید.

برای نوبت دهی فرم زیر را تکمیل کنید:  2 دیدگاه برای “چرا باید ایمپلنت کنیم؟ | ایمپلنت در شرق تهران

  1. درسا گفته:

   سلام و درود
   من یک هفته اس دندون عقلم رو جراحی کردم .یک هفته درد داشتم رفتم پیش خود دکتر گفت یه ذره عفونت کرده شست وشو داد و پانسمان کرد و باز فردا رفتم پانسمان در آورد و باز شست و شو داد
   اما بااین وجود درد داره باز بااینکه خودم تو خونه آب نمک میگیرم
   ضمنا خودم با سرنگ با فشار آب نمک بریزم توش مشکلی نداره؟
   چه راهکاری میدین برای اینکه عفونت نکنه باز ؟

   • بهاره یعقوبی گفته:

    سلام وقت بخیر
    لطفا سرنگ شستشو از داروخانه تهیه بفرمایید و اب نمک رقیق یا دهانشویه تجویز شده را استفاده بفرمایید
    این کار کمک کننده برای شست و شو بهتر حفره دندان و رفع گیر غذایی داخل ان است و در صورت لزوم دارو تحت نظر پزشکتان مصرف داشته باشید، برای تشخیص بهبود عفونت هم عکس جدید چند وقت دیگر تهیه بفرمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *