هزینه ایمپلنت دندان با بیمه + پرداخت اقساطی

ایمپلنت اقساطی

شاید برای شما هم سوال باشد، هزینه ایمپلنت دندان با بیمه به چه صورت است؟ تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا هم شرایط ایمپلنت اقساطی در تهران و هم نحوه محاسبه قیمت ایمپلنت دندان با بیمه را بررسی کنیم.

از دست دادن دندان‌ها یک اتفاق ناخوشایند است که باعث ایجاد اختلال در جویدن، صحبت کردن و همچنین تحلیل استخوان فک می‌شود. به دنبال تحلیل استخوانِ فک عضلات صورت شل شده و تأثیر منفی روی چهره می‌گذارد. کاشت دندان با روش ایمپلنت بهترین جایگزین دندان از دست رفته است.در فرآیند جراحی ایمپلنت یک پایه از جنس تیتانیوم به جای ریشه دندان در استخوان فک قرار داده می‌شود. ایمپلنت دندان به عنوان کاشت یک دندانِ دائمی در استخوان فک قرار می‌گیرد و نقش دندان واقعی را در دهان ایفا می‌کند. درمان ایمپلنت دندان در صورتی که یک یا چند دندان خود را از دست داده‌اید نوعی سرمایه‌گذاری بلند مدت برای سلامتی شماست.در جواب این سؤال که قیمت ایمپلنت دندان به چه صورت است یا اینکه قیمت ایمپلنت دندان با بیمه به چه صورت محاسبه می‌شود باید گفت هزینه ایمپلنت دندان با توجه به تجهیزات مخصوص و مورد نیاز وهمچنین فرآیند جراحی که طبیعتا پیچیده است محاسبه می‌شود. از طرفی دیگر دستمزد پزشک متخصص نیز در محاسبه هزینه نهایی ایمپلنت تاثیر گذار است. در این میان اما هزینه بالای ایمپلنت و عدم پرداخت ایمپلنت توسط اکثر بیمه‌های پایه به دغدغه افرادی که قصد انجام ایمپلنت را دارند تبدیل شده است. در ادامه به بررسی هزینه ایمپلنت دندان با بیمه و اینکه آیا بیمه برای ایمپلنت نیز انجام می‌شود یا خیر؟ خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه

همان طور که می‌دانید محاسبه قیمت ایمپلنت دندان با بیمه های دولتی امکان پذیر نیست. به طور مثال قیمت ایمپلنت دندان با بیمه تامین اجتماعی انجام نمی‌شود، اما در برخی از بیمه ها مانند بیمه بانک ها معمولا بالاترین میزان پوشش هزینه ها و سقف قیمت ایمپلنت را شامل می‌شوند و شما می‌توانید درمان ایمپلنت دندان را با بیمه بانک ها انجام دهید.قیمت ایمپلنت دندان با بیمه پوشش دهنده، بسته به میزان سقف پوشش و اینکه آیا شما شاغل یا بازنشسته هستید و چه سنی دارید متغیر است. برای مشخص شدن سقف بیمه و میزان هزینه پرداختی باید از طریق نام و نام خانوادگی وکد ملی به صورت آنلاین در سایت بیمه مربوطه استعلام کنید.روند هزینه ایمپلنت دندان با بیمه به این صورت است که بعد از انجام درمان، مبلغ بیمه محاسبه شده و کسر می‌شود و مابقی هزینه را بیمار پرداخت می‌کند. در برخی از بیمه‌های دیگر نیز بعد از اتمام درمان میزان هزینه پرداخت شده محاسبه می‌شود و بعد از آن پزشک معرفی نامه ای برای دریافت حق بیمه نوشته و بیمار هزینه را از بیمه خود دریافت می‌کند.در مرکز تخصصی کلینیک دندانپزشکی سبز می‌توانید درمان ایمپلنت دندان را بصورت ایمپلنت اقساطی در شرق تهران انجام دهید. برای انجام ایمپلنت اقساطی در تهران می‌توانید از طریق فرم نوبت دهی یا تماس با مرکز جهت تعیین وقت ویزیت در اقدام کنید.هزینه ایمپلنت دندان با بیمه

شرایط پرداخت ایمپلنت اقساطی در تهران

از آنجایی که انجام درمان ایمپلنت توسط متخصص جراح فک و صورت هزینه بالایی دارد و پرداخت آن به صورت یکباره برای اکثر افراد امکان‌پذیر نیست، پرداخت ایمپلنت اقساطی در شرق تهران و در کلینیک سبز برای شما عزیزان انجام می‌شود. شرایط ایمپلنت اقساطی در تهران این گونه است که در ابتدا در روز جراحی میزانی از هزینه دریافت شده و پرداخت هزینه‌های دیگر بعد از تحویل گرفتن روکش ایمپلنت و اتمام درمان است.

ایمپلنت اقساطی با بیمه
شرایط پرداخت هزینه ایمپلنت به صورت اقساطی در کلینیک سبز انجام پذیر است

در کلینیک دندانپزشکی سبز، درمان ایمپلنت دندان توسط متخصص جراحی دهان، فک و صورت یا متخصص پریو، و روکش ایمپلنت پس از کاشت دندان توسط متخصص پروتز دندان بصورت کاملا تخصصی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام داده می‌شود. جهت تعیین وقت ویزیت برای انجام ایمپلنت اقساطی در تهران توسط متخصص ایمپلنت یا متخصص پروتز دندان می‌توانید با پذیرش کلینیک دندانپزشکی سبز تماس بگیرید و یا فرم نوبت دهی را پر کنید.

مطالب بیشتر

برای نوبت دهی فرم زیر را تکمیل کنید:    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *