متخصص ارتودنسی کودکان در شرق تهران

متخصص ارتودنسی کودکان در شرق تهران

امروزه یکی از اصلی ترین معیار های زیبایی، دندان ها هستند. رسیدگی به دندان ها و صاف و مرتب بودن آن‌ها نه تنها باعث زیبایی دندان می‌شود بلکه مزیت های بسیاری نیز دارد که در ادامه مطلب به آن اشاره خواهیم کرد. اما هدف این مطلب معرفی بهترین متخصص ارتودنسی کودکان در شرق تهران است.
از آنجایی که درمان ارتودنسی یکی از رایج ترین درمان های دندانپزشکی است لازم است قبل از انجام آن اطلاعات کاملی درباره این درمان و متخصصین ارتودنسی داشته باشیم. اگر شما یا کودکتان نیز جزو دسته افرادی هستید که به این درمان نیاز دارند در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

چگونه بهترین متخصص ارتودنسی کودکان در شرق تهران را پیدا کنم؟

زمانی که والدین کودک متوجه می‌شوند که فرزندشان به این درمان نیاز دارد به دنبال یک متخصص ارتودنسی خوب برای فرزندشان می‌گردند، برای پیدا کردن بهترین متخصص ارتودنسی کودکان در شرق تهران بهتر است ابتدا نمونه کار های انجام شده توسط آن پزشک را مشاهده کرده و سپس با مراجعه و مشاوره توسط پزشک متخصص ارتودنسی و شرح درمان او بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
یکی دیگر از ویژگی هایی که یک متخصص ارتودنسی خوب باید داشته باشد رفتار مناسب با کودکان است. یک ارتودنتیست اطفال باید بتواند ارتباط خوبی با کودکان بر قرار نماید و فردی قابل اطمینان و با انرژی بالا باشد.
کلینیک تخصصی دندانپزشکی سبز بهترین کلینیک دندانپزشکی در شرق تهران است که دارای بهترین متخصصین ارتودنسی با ویژگی ها و مهارت های بالا نیز می‌باشد.

آیا ارتودنسی در سنین پایین ضرر ندارد؟ | ارتودنسی دندان کودکان از چه سنی شروع میشود؟

این سوال بسیاری از والدینی است که در این زمان پرسیده می‌شود.

در پاسخ به این سوال بهتر است بگوییم که ارتودنسی در کودکی نه تنها ضرر ندارد بلکه به دلیل کامل نشدن رشد استخوان فک و دندان ها، درمان خیلی راحت تر و سریعتر پیش خواهد رفت و دندان ها به راحتی جا به جا میشوند.

طبق تحقیقات صورت گرفته بهترین سن برای انجام درمان ارتودنسی در کودکان، هفت سالگی به بعد است و علاوه بر آن باید چکاب های دندانپزشکی کودک از این سن به بعد به صورت مرتب آغاز شود.

"</span

معایب ارتودنسی برای کودکان

تقریبا انجام هر درمانی که با هدف بهبود بخشیدن به وضعیت موجود بیمار انجام میشود، معایبی نیز با خود به همراه خواهد داشت، مثلا ممکن است هر کسی تحمل درمان نسبتا طولانی مانند ارتودنسی را نداشته باشند مخصوصا که این رفتار در کودکان نیز بیشتر دیده میشود.

حال در این شرایط تنها یک ارتودنتیست با تجربه و مهارت های بالا با روش های هوشمندانه و مهارت روانشناسی کودک میتواند به بهترین شکل این شرایط را مدیریت کرده و درمان را به خوبی به آخر برساند.

برای ویزیت و مشاوره با بهترین متخصص ارتودنسی کودکان در شرق تهران با ما در تماس باشید.

مزایای ارتودنسی دندان در کودکان | فواید ارتودنسی دندان در کودکان

  • ارتودنسی به هدایت رشد فک در کودکان کمک میکند
  • از کج در آمدن دندان ها در آینده جلوگیری میکند
  • کمک به وسیع شدن کام دهان
  • اصلاح جلوزدگی و عقب ماندگی فک
  • عادت مکیدن انگشت را رفع میکند
  • اصلاح کجی و مرتب کردن دندان ها حذف دندان های اضافه
"</span

حرف آخر | متخصص ارتودنسی کودکان در شرق تهران

دراین مقاله بهترین متخصص ارتودنسی کودکان در شرق تهران را به شما معرفی کردیم. همانطور که گفتیم برای یافتن بهترین متخصص ارتودنسی کودکان با مهارت های بالا ابتدا بهتر است نمونه کار های انجام شده توسط آن پزشک را سپس با مراجعه و ویزیت و مشاوره های لازم میتوانید بهترین متخصص ارتودنسی کودکان را پیدا کنید. کلینیک دندانپزشکی سبز بهترین کلینیک دندانپزشکی در شرق تهران است. شما میتوانید برای انجام هر یک از درمان های دندانپزشکی خود یا کودک دلبندتان به این مرکز مراجعه کنید.

مطالب بیشتر

برای نوبت دهی فرم زیر را تکمیل کنید:    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *