ایمپلنت دندان با بیهوشی و سدیشن

ایمپلنت با بیهوشی

یکی از ترس‌های رایجی که در میان اکثر افراد وجود دارد فوبیای دندانپزشکی یا همان ترس از دندانپزشکی است. این ترس موجب شده که افراد، رسیدگی به سلامت دندان‌های خود را پشت گوش بیندازند و از انجام درمان‌های دندانپزشکی سر باززنند. یکی از همین درمان‌های دندانپزشکی ایمپلنت دندان است، اگر به طور خلاصه بخواهیم بگوییم که ایمپلنت دندان چیست، یکی از روش‌های تأیید شده جهت جایگزین کردن دندان از دست رفته است. پایه تیتانیومی ایمپلنت نقش ریشه اصلی دندان را در استخوان فک ایفا می‌کند و می‌تواند عمل جویدن، صحبت کردن و حفظ زیبایی ظاهری فرد را به جای آورد. اما کاشت دندان ایمپلنت یکی از همین درمان‌هایی که موجب ترس افراد می‌شود. در ادامه انواع روش‌های مختلف ایمپلنت دندان با بیهوشی را در مجهزترین دندانپزشکی در شرق تهران برای شما خواهیم گفت.

پس دیگر نگرانی را کنار بگذارید و با ما همراه باشید.

من از ایمپلنت می‌ترسم…! راهکار چیست؟

این جمله را اکثر افرادی که قصد انجام ایمپلنت دارند می‌گویند! در اولین قدم با فکر اینکه هنگام تزریق آمپول بی‌حسی دندانپزشکی ممکن است چقدر درد بکشند و یا دچار حساسیت به ماده بی‌حسی دندانپزشکی شوند و بعد از آن نتوانند درد بی‌حسی ایمپلنت دندان را تحمل کنند با گفتن جمله من از ایمپلنت می‌ترسم، از انجام کلی این درمان سر باز می‌زنند.

خبر خوب برای این دسته افراد این است که روشی وجود دارد به نام سِدِیشِن که شما در حالتی که به خواب تقریباً عمیقی فرو رفته‌اید و متوجه هیچ یک از مراحل درمان نیستید می‌توانید انواع روش‌های ایمپلنت مثل ایمپلنت کامل فک بالا و پایین و یا ایمپلنت دندان در یک روز را انجام دهید.

علاوه بر روش سدیشن می‌توانید به طور کاملاً ایمپلنت دندان با بیهوشی را انجام دهید که در این روش نیز تمامی درمان‌ها مثل ایمپلنت فوری و … نیز قابل انجام است.

آیا ایمپلنت نیاز به بیهوشی دارد؟

افرادی که می‌خواهند بدانند آیا ایمپلنت درد دارد و از دندانپزشکی هم می‌ترسند اما می‌توانند آمپول بی‌حسی دندانپزشکی یا صدای فزر و وسایل دندانپزشکی را تحمل کنند باید بگوییم که ایمپلنت دندان یکی از درمان‌هایی است که افراد بعد از تزریق بی‌حسی دیگر متوجه هیچگونه دردی نمی‌شوند.

اما اگر به طور کلی دچار فوبیای جدی جهت انجام درمان‌های دندانپزشکی را دارید روش درمان‌های مختلف دندانپزشکی و ایمپلنت دندان جلو با بیهوشی را می‌توانید با خیال راحت و با نظارت کامل پزشک متخصص بیهوشی با پیشرفته‌ترین و کامل‌ترین تجهیزات در مجهزترین دندانپزشکی شرق تهران انجام دهید.

ایمپلنت دندان با بیهوشی

ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد؟

مدت زمان انجام ایمپلنت دندان با بیهوشی کامل، کاملا بسته به پزشک و میزان همکاری شما در ابتدای درمان دارد و این زمان به طور تقریبی حدود یک ساعت بسته به طرح درمان مورد نیاز شما دارد. اگر قصد انجام درمان ایمپلنت با بیهوشی را دارید در ابتدا بعد از مشخص شدن طرح درمان و تهیه و بررسی عکس های رادیوگرافی از دندان و فک آزمایشات لازم توسط پزشک متخصص جراح فک و صورت یا پزشک متخصص جراحی لثه بررسی شده و فرآیند درمان ایمپلنت دندان در اتاق عمل و در مرکز تخصصی با نظارت پزشک متخصص بیهوشی انجام می‌شود.

قیمت ایمپلنت دندان با بیهوشی

اگر قصد انجام ایمپلنت با بیهوشی در شرق تهران را دارید، برای اطلاع از هزینه بیهوشی دندانپزشکی بزرگسالان و قیمت ایمپلنت دندان میتوانید با بخش پذیرش کلینیک دندانپزشکی سبز در تماس باشید.در کلینیک دندانپزشکی سبز، انواع درمان جراحی‌های تخصصی ناحیه دهان، فک و صورت و همچنین جراحی ایمپلنت (کاشت دندان) توسط متخصص جراحی دهان، فک و صورت با روش سدیشن یا بیهوشی کامل با نظارت متخصص بیهوشی بصورت کاملا تخصصی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام داده می‌شود. جهت تعیین وقت ویزیت متخصص جراحی دهان فک صورت می‌توانید با پذیرش کلینیک دندانپزشکی سبز تماس بگیرید و یا فرم نوبت دهی را پر کنید.

برای نوبت دهی فرم زیر را تکمیل کنید:    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *