ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو

از دست دادن دندان یکی از ناخوشایند‌ترین اتفاق‌هایی است که ممکن است برای هر شخصی اتفاق بیوفتد، مخصوصاً اگر این دندان از دست رفته، دندان قدامی یا همان دندان جلو باشد. نداشتن دندان باعث کاهش اعتماد به نفس در فرد و لبخند نا زیبا می‌شود که البته خبر خوب این است که می‌توان با روش ایمپلنت دندان جلو و بعد از آن روکش ایمپلنت دندان با رنگ و درمان طبیعی اعتماد به نفس و لبخند را به فرد بازگرداند.

یکی از مهمترین نکاتی که در این میان وجود دارد زمان انجام درمان است. جایگزین کردن زود هنگام دندان جلو در زمانی که دندان بر اثر شکستگی، پوسیدگی یا هر نوع اتفاقی از دست رفته باشد باید تا قبل از تحلیل استخوانِ فک یا بروز بیماری‌های لثه، با روش ایمپلنت فوری دندان جلو، صفر تا صد درمان خود را توسط پزشک متخصص جراحی دهان فک و صورت یا متخصص جراحی لثه یا پریودنتال انجام داد.

در کلینیک دندانپزشکی سبز می‌توانید توسط پزشک متخصص جراحی لثه و ایمپلنت یا متخصص جراحی دهان فک و صورت، ایمپلنت دندان جلو خود را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای و همچنین به صورت ایمپلنت اقساطی انجام دهید. چنانچه دچار فوبیای دندانپزشکی هستید وازدرمان های دندانپزشکی واهمه دارید، می‌توانید ایمپلنت با سدیشن یا دیگر درمان های خود را با روش دندانپزشکی با خواب عمیق و با نظارت پزشک متخصص بیهوشی انجام دهید. با تماس با بخش پذیرش کلینیک سبز می‌توانید از قیمت ایمپلنت دندان فک بالا و به طور کلی از هزینه ایمپلنت دندان در انواع برند ها مثل قیمت ایمپلنت سوئیسی مطلع شوید.

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت یا کاشت دندان روشی اصولی و مطمئن برای جایگزین کردن دندان از دست رفته است. کاشت دندان با روش ایمپلنت روشی است که طی آن یک پایه فلزی از جنس تیتانیوم، نقش ریشه طبیعی دندان را در استخوان فک ایفا می‌کند که فرد به راحتی می‌تواند به کمک دندان ایمپلنت غذاها را بجود و با اعتماد به نفس در اجتماع ظاهر شود.

نحوه ایمپلنت دندان جلو چگونه است؟

مراحل ایمپلنت دندان به این صورت است که در ابتدا پزشک متخصص توسط عکس CBCT از ضخامت استخوان فک و عکس OPG از دندان ها و سلامت آن ها اطمینان حاصل پیدا می‌کند. بعد از تایید تمامی فاکتورهای لازم جهت انجام ایمپلنت مبنی بر سلامت کامل استخوان فک، لثه ها و همچنین برقرار بودن سلامت فیزیکی شخص و سابقه مصرف دارو های خاص جراحی را با تزریق بی حسی دندانپزشکی آغاز می‌کند.

اگر از آن دسته افرادی هستید که نگران درد حین انجام جراحی ایمپلنت هستید باید بگوییم که بعد از تزریق بی حسی فرد هیچگونه دردی را احساس نمی‌کند.

اگر می‌خواهید بدانید که ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد، از نظر پروسه جراحی باید بگوییم که معمولا 1 ساعت یا کمتر طول میکشد و از نظر مدت زمان کلی درمان ایمپلنت باید بگوییم ایمپلنت درمانی است که از زمان قرار دادن پایه ایمپلنت برای دندان جلو دراستخوان فک و تا زمان گذاشتن روکش دندان جلو حدود 3 تا  6 ماه لازم است.

مراحل ایمپلنت دندان جلو

فیلم ایمپلنت دندان جلو فک پایین | فیلم جراحی ایمپلنت دندان جلو

مطالب بیشتر

برای نوبت دهی فرم زیر را تکمیل کنید:    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *